klimatyzacja wentylacja
Serwis klimatyzacji i wentylacji

Proponujemy naszym klientom, aby jeszcze przed nastaniem letnich upałów dokonali przeglądu urządzeń klimatyzacyjnych.
Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia możemy stwierdzić, że za pomocą rutynowych przeglądów konserwacyjnych można w porę, dokonać małych, niezbędnych napraw, jeszcze zanim dojdzie do poważniejszych uszkodzeń i drogich wymian uszkodzonych części. Drugim powodem, dla którego proponujemy dokonanie przeglądu właśnie teraz jest fakt, że w trakcie używania klimatyzacji na elementach urządzenia osadzają się zanieczyszczenia, mające znaczący wpływ na wydajność pracy tudzież żywotność urządzenia.

Doświadczenie
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie klimatyzacji i wentylacji.
Profesjonalizm
Specjalizujemy się w montażu urządzeń klimatyzacyjnych najwyższej jakości oraz wdrażaniu nowych technologii
Współpraca
teren województwa śląskiego
Realizujemy zlecania na terenie całego Śląska: Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Katowice Knurów oraz Pyskowice oraz okolica ...

 

Podkreślmy, że regularnie serwisowane urządzenie obniży zużycie energii elektrycznej.
Zamawiając już teraz nasze usługi, zapewniacie sobie Państwo najwyższy komfort nawet w upalne lato.

Dodatki które można wykorzystać po zmianach:

Zanieczyszczenia osadzające się na elementach urządzenia takich jak: filtry, parownik, wentylator, obudowa mogą stać się doskonałym miejscem do rozwoju drobnoustrojów. Po uruchomieniu tak zanieczyszczonej jednostki bakterie te będą przedostawać się do pomieszczenia w którym urządzenie pracuje. Mogą one być przyczyną bardzo poważnych chorób, zarówno u ludzi jak i u zwierząt. Dlatego kładziemy tak duży nacisk na używanie podczas serwisów certyfikowanych preparatów pozwalających usunąć 99,9% drobnoustrojów znajdujących się na urządzeniu. Aby utrzymać klimatyzację w pełni sprawną przez cały okres jej użytkowania należy dokonywać przeglądów okresowych co najmniej 2 razy w roku. Serwis klimatyzacji najlepiej przeprowadzić w porze jesienno-zimowej i zimowo-wiosennej.


  NORD - Klimatyzacja Gliwice
  telefon: 502-031-607
  e-mail: biuro@nordklima.pl